Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co do tego baneru..... Gdyby u mnie w kraju wybuchła wojna, wziąłbym broń do ręki i bronił kraju. Widziałem dziesiątki scen z TV jak imigranci płyną do Europy. Na ani jednej scenie nie widziałem większości kobiet ale w zdecydowanej większości sami, rośli faceci. Tak się broni kraju do k....y nędz....y? ? SPIERDAL...JA się do Europy? Bohatery pier......ne. Za broń! A anie na socjal do nas. A wy nie bądźcie tacy dobrotliwi i naiwni. Zobaczcie co jest w Niemczech. Ta wasza ideologia miłości to ideologia frajerstwa i naiwności. Zanim się ockniecie to będziecie mieli rękę.... w nocniku. Ja jestem przeciw imigrantom. Zdecydowanie. Tak samo jak przeciw tchórzom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam będę uczył swoje dziecko nienawiści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na początek trzeba oczyścić kraj z mafii która jest w sądzie i w rządzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to znaczy ordo iuris? Ordynarni i jurni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjdzie pan i powie: - A teraz drogie dzieci posłuchajcie jak powinna brzmieć mowa nienawiści...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takowe lekcje zaproponowała i opracowała żydowska organizacja pn.Fundacja Batorego,ktora to finansuje najbogatszy Żyd świata Soros.O co im chodzi? Rozkład państwa i zniszczenie religii. Niech nauczyciele się w temat wkrecają,a obudza się z reka w nocniku.Mowa nienawiści to nie jest temat do dyskusji ,a przestrzegania w życiu głownie przez ludzi steru i wychowania.Poprzez dyskusję niepotrzebnie w sprawy oczywiste ludzi się angażuje ,a co gorsza i młodzież i powoli temat się rozwadnia,czyli bedzie jeszcze gorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOZE NA LEKCJI RELIGII
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram Ordo Juris, bowiem taka akcja w szkołach to czyste pranie mózgów, wtłaczanie na siłę lewackiej ideologii i tym samym niszczenie osiągnięć cywilizacji europejskiej. Brońmy się póki czas. Zobaczmy, co się dzieje na Zachodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toć to propaganda te całe lekcje, dziś nie ma autorytetów jest ogłupianie dzieci, ludzi jak lewactwo zacznie wychowywać to będzie rewolucja bo już to przerabialiśmy. Tylko zostaje roztropność i miłość rodziców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzeciwianie się muzułmańskim pedofilom to mowa nienawiści!!! Oni też mają prawo do uczuć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powyżej typowa mowa nienawiści. A kto autorem - oczywiście sympatyk totalnej opozycji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osiedle dla 120000 imigrantów planuje TBV na Gorkach Czechowskich pod haslem Park700 lecia !! daja ludziom kalendarze klamia na plakatach pokazuja park ) nie pokazuja osiedla wynajmja ludzi do pisania komentarzy uspokajajacych gawiedz miasta dezinformacja w internecie Ludnosc Lublina sie zmniejsza a chca na Gorkach Czechowskich budowac osiedle na 12 000 mieszkancow !!!! LUDZIE OTWORZCIE OCZY WKONCU !!!!! NIE DAJCIE SIE NABRAC NA PROPAGANDE O BUDOWIE PARKU 700 LECIA - TO BEDZIE BLOKOWISKO DLA IMIGRANTOW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osiedle dla 120000 imigrantów planuje TBV  na Gorkach Czechowskich  pod  haslem Park700 lecia    !! daja ludziom kalendarze klamia na plakatach pokazuja park ) nie pokazuja osiedla wynajmja ludzi do pisania komentarzy uspokajajacych gawiedz miasta dezinformacja w internecie   Ludnosc Lublina sie zmniejsza a chca na Gorkach Czechowskich budowac osiedle na 12 000 mieszkancow !!!!   LUDZIE OTWORZCIE OCZY WKONCU !!!!!   NIE DAJCIE SIE NABRAC NA PROPAGANDE O BUDOWIE PARKU 700 LECIA - TO BEDZIE BLOKOWISKO DLA IMIGRANTOW
 ty masz gościu coś z głową nie tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ordo luris powinno być zdelegalizowane jako sieją nienawiść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Instytut kultury Prawnej Ordo Iuris - TO Coś powinno nazywać się ; Instytut KATOLICKIEJ Kultury Prawnej , bo prezentuje skrajne katolickie – ortodoksyjne – klerykalne poglądy , pozbawione tolerancji , NIE ma więc nic wspólnego z ogólnym pojęciem kultury prawnej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak,już nic nie będzie można powiedzieć politycznym głąbom ,bo zaraz sie obrażą o byle co,podobnie jak israelczycy z łusa ,tylko gdzie tu jest wolność słowa i wolność krytyki,marxisci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma formalnej definicji "mowy nienawiści". znowu ktoś chce kasę ugrać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że na tych lekcjach są cytaty z Niesioła jako wiodące i te, które rozpoczęły nienawiść w życiu publicznym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może te lekcje pozwolą uczniom zrozumieć na czym polega przemysł pogardy, manipulacja i mowa nienawiści. W szkołach brakuje tego typu zajęć. Nie rozumiem przeciw czemu protestuje ta organizacja.  Mamy okazję przez chwilę się zatrzymać, pomyśleć i ma nadzieję (umiera ostatnia) zrozumieć mechanizmy manipulacji i "prania" mózgów Polaków. Może nie jest jeszcze za późno.
 Ciekawe co wychowawca przekazuje uczniom na lekcji wychowawczej?. Wprowadzanie takich tematów pewnie będzie kosztem innych, a może nawet historii?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żyjemy w czasach gdy osoba obrażając drugą osobę używając mocnych i bardzo obraźliwych słów nie widzi w tym nic złego, ale gdy takie słowa zostaną skierowane w stosunku do niej nazywa to mową nienawiści. Takie zachowanie to hipokryzja, a raczej jej szczyt.Polscy politycy wszystkich opcji powinni zacząć od siebie walkę z tym zjawiskiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...